Запрошення на ІV Міжнародну науково-практична конференцію

27.03.2018 10:44

З 18 по 19 травня 2018 року в Харкові на базі Національної академії Нацональної гвардії України відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ СТАНОВЛЕННЯ СУЧАСНОГО ФАХІВЦЯ».

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, французька.

Організатор конференції: кафедра психології та педагогіки НАНГУ; за ініціативою та при сприянні ХОГОКЗ і за участю вітчизняних та зарубіжних ВНЗ.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1) теоретико-методологічні проблеми підготовки фахівця в різних галузях науки (гуманітарних, економічних, медичних, фармацевтичних та ін.) у освітньому просторі Європи;

2) інноваційні та інформаційні технології формування особистості сучасного фахівця;

3) психолого-педагогічні умови формування творчої особистості сучасного фахівця;

4) компетентнісний підхід до формування особистості сучасного фахівця у Європейському освітньому просторі;

5) мобільність студентів та формування досвіду міжкультурної комунікації під час навчання у вищих навчальних закладах.

Реєстрація учасників до 5 травня 2018 р.

Початок роботи конференції 18 травня 2018 р. о 10.00.

Відповідальний секретар оргкомітету:

доктор філософії з освітніх наук (Ph.D), доцент,

професор кафедри психології та педагогіки НАНГУ

Мельник Юрій Борисович

Тел.: +38 066 239 777 5