Курсанти Академії - переможці й призери змагань з військово-спортивного багатоборства

15.05.2018 15:15

Нещодавно на базі Харківського національного університету Повітряних сил імені І. Кожедуба відбулися Всеукраїнські змагання серед представників усіх силових структур з військово-спортивних багатоборств.

Активними учасниками турніру стала збірна команда курсантів Національної академії Національної гвардії України. Боротьба між командами пройшла в двох дисциплінах – бойовому двоборстві та стрільбі з пневматичної зброї.

Так, завдяки професійній майстерності головного тренера, майстра спорту з боротьби самбо, старшого викладача кафедри фізичної підготовки підполковника Олександра Хацаюка та старшого викладача кафедри капітана Руслана Любчича 5 хлопців з Академії успішно змогли подолати всі етапи змагань.

«Військово-спортивні багатоборства - це один з найбільш розповсюджених видів спорту для представників Національної гвардії України. Він викликає жвавий інтерес у військовослужбовців Академії. Приємно бачити, як твої вихованці посідають призові місця, виконують нормативи кандидатів у майстри спорту, в запеклій боротьбі виборюють перемогу рідного навчального закладу», - розповідає капітан Руслан Любчич.

Під час змагань наші спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, хорошу техніку і нестримну жагу до перемоги.

За підсумками змагань, 1 місце у ваговій категорії до 60 кг виборов курсант командно-штабного факультету Олександр Носатов, який виконав норматив на звання майстра спорту України, тим самим  завоював почесний титул кращого бійця турніру. Срібним призером став курсант інженерно-технічного факультету Олег Карпенко.

«З початком навчання в Академії я розпочав тренування у секції військово-спортивних багатоборств.  Наша команда бере участь у багатьох змаганнях різного рівня і ми неодноразово виборювали призові місця»,  - зазначив  курсант третього року навчання Олександр Носатов.

Переможці та призери турніру були нагороджені подарунками та пам’ятними відзнаками.

Вітаємо спортсменів нашої команди і бажаємо в майбутньому лише примножувати свої перемоги!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ