З курсантами Київського факультету провели тренінг командного згуртування

15.05.2018 21:23

Майбутні офіцери  вже протягом п’яти днів проходять комплексні польові заняття на базі Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України.

Психологи центру підготовки та Київського факультету провели з військовослужбовцями тренінг командного згуртування.

Такий метод роботи формує морально-психологічну стійкість військовослужбовців та згуртовує колектив. На заняттях засвоюються навички та вміння, встановлюються дружні контакти, які в комплексі виховних заходів формують позитивний соціально-психологічний клімат.

«Головними завданнями тренінгу є вдосконалення комунікації курсантів, демонстрація особовому складу переваг командної роботи, швидкість прийняття рішень у будь-яких ситуаціях, а найголовніше – емоційна підтримка», – розповідає психолог факультету Катерина Антоненкова.

Гвардійці із великим бажанням долали елементи технік тімбілдінгу,  разом приймали рішення, довіряючи один одному. Своїми враженнями поділились і самі учасники заняття: «У нас міцна команда, ми – мов брати! Військовий колектив завжди дуже дружній, адже ми проводимо разом багато часу. Це заняття дало нам змогу зрозуміти, наскільки важлива підтримка товаришів, усвідомити власні фізичні та психологічні можливості. Я ще більше переконався у міцності командного духу свого підрозділу, і, загалом, отримав масу позитивних емоцій», -  зазначив курсант другого року навчання солдат Артем Мартиненко.

Після проведеного тренінгу, курсанти відчули згуртованість та готовність більш сумлінно та наполегливо виконувати службово-бойові завдання.

Автор молодший лейтенант Альона Крижановська,