З курсантами Київського факультету провели тренінг командного згуртування
![](/uploads/2018/05/IMG_2012.jpg)
Майбутні офіцери вже протягом п’яти днів проходять комплексні польові заняття на базі Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України.
Психологи центру підготовки та Київського факультету провели з військовослужбовцями тренінг командного згуртування.
Такий метод роботи формує морально-психологічну стійкість військовослужбовців та згуртовує колектив. На заняттях засвоюються навички та вміння, встановлюються дружні контакти, які в комплексі виховних заходів формують позитивний соціально-психологічний клімат.
«Головними завданнями тренінгу є вдосконалення комунікації курсантів, демонстрація особовому складу переваг командної роботи, швидкість прийняття рішень у будь-яких ситуаціях, а найголовніше – емоційна підтримка», – розповідає психолог факультету Катерина Антоненкова.
Гвардійці із великим бажанням долали елементи технік тімбілдінгу, разом приймали рішення, довіряючи один одному. Своїми враженнями поділились і самі учасники заняття: «У нас міцна команда, ми – мов брати! Військовий колектив завжди дуже дружній, адже ми проводимо разом багато часу. Це заняття дало нам змогу зрозуміти, наскільки важлива підтримка товаришів, усвідомити власні фізичні та психологічні можливості. Я ще більше переконався у міцності командного духу свого підрозділу, і, загалом, отримав масу позитивних емоцій», - зазначив курсант другого року навчання солдат Артем Мартиненко.
Після проведеного тренінгу, курсанти відчули згуртованість та готовність більш сумлінно та наполегливо виконувати службово-бойові завдання.
Автор молодший лейтенант Альона Крижановська,
фото автора
![](/uploads/2018/05/IMG_20180515_145827_490.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_2566.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_2549.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_2525.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_2461.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_2262.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_2222.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_2192.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_2149.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_2134.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_2094.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_2039.jpg)
![](/uploads/2018/05/IMG_20180515_145832_612.jpg)