Збірна Академії стала бронзовим призером у змаганнях «Гонка Нації»
![](/uploads/2018/06/ANG_2663.jpg)
Майор Артем Турчинов та чотири курсанти Академії разом долали дистанцію на 5 км та майже два десятки різноманітних перешкод. Обов’язкове правило, що з’явилось лише цього року – дівчина у складі команди.
«Хвилювання на старті неймовірне, адже ти абсолютно не знаєш, чого очікувати. Які саме перешкоди будуть на трасі учасникам не повідомляють. Сили забирає і сам біг, адже це було не просто пряма, а постійні підйоми вгору, вниз по впадинах. Буквально на межі своїх можливостей ми долали перешкоду за перешкодою», – ділиться враженнями учасниця команди Академії Вікторія Піскунова.
Цього року в змаганнях брали участь 700 чоловік. Завдяки посиленій підготовці та регулярним тренуванням, команда гвардійців посіла призове третє місце.
«Результат, якого ми досягли – це стимул для нас тренуватися і наступного року бути першими. Для нас "Гонка Нації" – це вже не просто змагання, а спосіб життя, бо кожного дня ми тренуємося і уявляємо як знову змагаємося за перемогу на чергових випробуваннях. Людина завжди може більше, ніж думає, треба тільки дозволити собі вийти за ці уявні рамки», – зазначив майстер спорту України, доцент кафедри фізичної підготовки та спорту Академії майор Артем Турчинов.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2018/06/ANG_2871.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2865.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2852.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2845.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2832.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2828.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2819.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2801.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2791.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2784.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2775.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2767.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2757.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2734.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2664.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_2883.jpg)