У Харкові відбулись змагання з кросфіту між ветеранами бойових дій
![](/uploads/2018/06/ANG_29281.jpg)
Збірна гвардійців Національної академії взяла участь у змаганнях з кросфіту «Ігри героїв».
Військовослужбовці Академії виступали в категорії «ветерани АТО». До складу збірної увійшли офіцери та курсанти навчального закладу – всі вони учасники бойових дій на Сході України.
«Спортсмени прагнуть своїм особистим прикладом показати іншим людям з інвалідністю, що їм під силу жити повноцінним життям. Ми мотивуємо своїм проектом людей з інвалідністю – ветеранів, цивільних - займатися спортом», – розповідає ініціатор змагань в Україні Євген Коваль.
Учасники виконували вправи кросфіту, який включає в себе елементи важкої атлетики і функціонального багатоборства. За результатами змагань гвардійці Академії здобули золоту і бронзову медалі.
«Ми долучились до підтримки героїв, бо саме підтримка друзів і всього народу України дає їм сили для життя та надихає на заняття спортом», - зазначив переможець майор Артем Турчинов, офіцер Академії Національної гвардії України.
Змагання проводяться в декілька етапів, у Харкові пройшов перший цьогорічний етап, а в Києві відбудеться всеукраїнський фінал змагань.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2018/06/ANG_33661.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_33581.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_32801.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_32631.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_32391.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_32251.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_32121.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_31991.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_31381.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_31301.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_31291.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_29921.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_29871.jpg)
![](/uploads/2018/06/ANG_33811.jpg)