До Київського факультету прибули молоді офіцери

18.06.2018 12:00

До Київського факультету для проходження служби прибули молоді лейтенанти, які щойно закінчили навчання в Національній академії Національної гвардії України.

На стройовому плацу заступник начальника Київського факультету підполковник Руслан Кізян представив молодих офіцерів особовому складу.

«Ще раз вітаю вас, лейтенанти! Нарешті ви розпочинаєте службу. Передавайте свої знання, навчайте курсантів та будьте прикладом, адже ви - майбутнє Національної гвардії. Я бажаю вам з честю нести високе звання офіцера», - під час звернення до лейтенантів зазначив начальник факультету полковник Дмитро Корнієнко.

Після шикування військовослужбовці прийняли посади, ознайомилися зі своїми службовими обов’язками та особовим складом.

Попереду на офіцерів чекають нелегкі, але цікаві армійські будні.

молодший лейтенант Альона Крижановська,