В Академії Національної гвардії тривають вступні випробування
Цивільна та військова молодь із усієї України показують свої знання та силові навики під час проходження вступних випробувань. Розподілені по групах, хлопці та дівчата здають іспит з фізичної підготовки, проходять професійно-психологічний відбір та поглиблене медичне обстеження.
Іспит з фізичної підготовки включає в себе підтягування на перекладині, забіг на 100 метрів і крос на відстань 1 кілометр. Дівчата замість підтягування виконували комплексно-силову вправу.
«Бути офіцером Національної гвардії – моя ціль і задля неї я багато працюю над собою і самовдосконалююся. Я надзвичайно хвилювалася перед початком іспитів тому що знаю, який великий конкурс цього року. Звісно, поставлені завдання – не з легких, адже, щоб здати нормативи на найвищий бал, потрібно мати справді хорошу фізичну підготовку. Але я виклалася на повну, боролася за кожну секунду. Сподіваюсь, моїх зусиль було достатньо для вступу», – ділиться враженнями після екзамену з фізичної підготовки абітурієнтка Вікторія.
Крім того, відбір включає проведення групових тестувань та індивідуальних психологічних обстежень, на основі яких й приймаються рішення стосовно придатності кандидатів на навчання. Обов’язковим етапом є проходження поглибленого медичного обстеження, що складається з відвідувань медичних спеціалістів та здачі обов’язкових аналізів.
Поряд з цивільною молоддю, іспити з профільних предметів складають і військовослужбовці-контрактники та строковики. На відміну від цивільних абітурієнтів, військові мали змогу цього року не проходити зовнішнє незалежне оцінювання і здати всі екзамени безпосередньо в Академії. Серед іспитів – диктант з української мови, іспит з історії України, математики і біології в залежності від обраної спеціальності.
Під час складання іспитів абітурієнти проявляють старання, витримку та наполегливість, адже увійти до складу майбутньої еліти Національної гвардії України, одягнути погони спочатку курсанта, а потім офіцера – мрія кожного абітурієнта.
«Кількість охочих отримати військову освіту та офіцерське звання в Національній Академії з кожним роком стрімко зростає. В Академію йдуть навчатись фізично загартовані хлопці і дівчата, адже майбутні працівники підрозділів Національної гвардії України повинні мати спортивний вишкіл. Молодь, яка виявила бажання навчатись у нашому навчальному закладі, надзвичайно патріотично налаштована та мотивована для служіння Батьківщині», - зазначив начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський.
Попереду на абітурієнтів чекає засідання приймальної комісії, на якому вже буде остаточно відомо, хто стане курсантом та розпочне навчання в Національній академії Національної гвардії України.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ