Курсанти Київського факультету вперше пройшли військову практику на посадах юрисконсультів підрозділів Нацгвардії

31.07.2018 12:09

27 майбутніх офіцерів третього року навчання Київського факультету протягом місяця проходили військову практику в підрозділах Національної гвардії по всій території України. Вперше курсанти проходили практику на посадах юрисконсультів.

Під час практики гвардійці факультету проводили правові інформування, надавали юридичні консультації військовослужбовцям військових частин, відвідували відкриті судові засідання, брали участь у веденні претензійної та позовної роботи.

Після повернення до місця постійної дислокації, з курсантами провели захист проходження навчальної практики.

«Сьогодні ми з вами обговорили практичне відпрацювання теоретично набутих знань за майбутньою спеціальністю, організацію та ведення правової роботи у підрозділах Національної гвардії України, набуття досвіду у виконанні завдань юридичного характеру», - зазначив начальник кафедри правових дисциплін  факультету полковник Олександр Ткаченко.

«Під час підведення підсумків ми  аналізували ваші звітні матеріали, враховували висновки командирів військових частин та підрозділів Національної гвардії України, до яких саме ви були направлені», - підкреслив заступник начальника факультету з навчально-методичної на наукової роботи  підполковник Сергій Бєлай.

За підсумками захисту практики, курсанти факультету виконали всі поставлені завдання та  отримали нові практичні навички.

Автор: молодший лейтенант Альона Крижановська