В Академії Національної гвардії України розпочався новий навчальний рік (відео)

03.09.2018 16:37

В Національній академії Національної гвардії України пройшли урочисті заходи, присвячені Дню знань та початку нового навчального року.

Розпочався захід з підняття Державного Прапору кращими курсантами Академії та виконання Державного Гімну України.

Начальник і управління Академії нагородили учасників парадного розрахунку медаллю «Учасник військового параду».

Приємним моментом урочистих заходів стало оголошення наказів щодо реорганізації підрозділів та призначення начальників факультетів, начальників курсів та начальників і завідувачів кафедр.

«Від імені командувача Національної гвардії України, командування Академії та від себе особисто вітаю курсантів, студентів, викладачів з початком нового навчального року. Науково-педагогічному персоналу хочу побажати самовідданої творчої праці та терпіння. Офіцерам та курсантам бажаю бути зразком для першокурсників. Окремо хочу привітати першокурсників із вступом до нашого навчального закладу. Бажаю вам швидко влитися в наш дружній колектив, старанно та наполегливо опановувати знання і своїми досягненнями прославляти Національну академію Національної гвардії України. Зі святом вас!», – звернувся начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

Зі словами привітання виступила професор кафедри філології, перекладу та мовної комунікації Людмила Пелепейченко: «Від імені професорсько-викладацького складу вітаю курсантів та студентів з Днем знань. Під час навчання я бажаю, щоб ви дійсно переконалися, що обрали свій шлях правильно. Протягом усіх років навчання ви повинні докласти максимум зусиль, щоб у майбутньому виконувати свої професійні обов’язки якісно і професійно. Оволодівайте знаннями, всім наснаги і нових досягнень».

До присутніх звернувся курсант першого року навчання командно-штабного факультету Максим Сергієнко. Юнак запевнив, що сьогоднішні вихованці навчального закладу будуть гідними послідовниками мужніх та відданих військовому обов’язку випускників Академії.

Після офіційної частини курсанти привітали своїх викладачів зі святом, а соліст гурту «5 стихій» виконав пісню «Україно моя».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ