Гвардійці розповіли мешканцям Харкова про переваги навчання в Академії Нацгвардії
![](/uploads/2018/09/ANG_0-11.jpg)
На майдані Свободи Харкова відбувся масштабний соціальний захід із популяризації науки для дітей та молоді.
До найбільшого в Україні фестивалю науки та освіти долучились й гвардійці Національної академії Національної гвардії України, які влаштували там презентацію навчального закладу. Курсанти розповіли про навчальний процес й життя майбутніх офіцерів і перспективи навчання в Академії.
Загалом участь у фестивалі взяли 60 закладів вищої освіти. Під час заходу всі охочі мали можливість поспілкуватися зі студентами, викладачами та науковими дослідниками вишів.
Курсанти факультету логістики ознайомили школярів з факультетами, які наразі існують в Академії та яких спеціалістів вони готують.
«Сьогодні ми пояснили учням переваги навчання в Національній академії у порівнянні з іншими закладами. Останнім часом чимало молоді цікавиться військовою службою та навчанням в Національній гвардії України. Питали про навчання в Академії й дівчата, які мають можливість отримати в Академії спеціальність за трьома напрямками», - розповідає курсант Анастасія Божко.
«Хлопці та дівчата Національної гвардії мають характер, стійкість, міць та незламність. Я прагну бути схожим на них та невдовзі долучитися до команди професійних військових. Після школи я обов’язково спробую вступити до Академії», - поділився своїми думками Богдан, учень 11 класу.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2018/09/ANG_0021.jpg)
![](/uploads/2018/09/ANG_0023.jpg)
![](/uploads/2018/09/ANG_0031.jpg)
![](/uploads/2018/09/ANG_0042.jpg)
![](/uploads/2018/09/ANG_0095.jpg)
![](/uploads/2018/09/ANG_0127.jpg)
![](/uploads/2018/09/ANG_0136.jpg)
![](/uploads/2018/09/ANG_0147.jpg)