Курсанти-випускники пройшли інтенсивний курс стрільб на Башкирівському полігоні (відео)
![](/uploads/2018/10/ANG_2000.jpg)
В рамках комплексних занять курсанти командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України виконали вправи стрільб з різноманітних видів зброї й техніки на полігоні 92-ої бригади Збройних Сил України. Гвардійці стріляли із озброєння БТР-4Е «Буцефал» та БТР-3Е та станкового противотанкового гранатомету СПГ- 9М.
Основний наголос лягав на ведення та корегування вогню та облаштування вогневої позиції – ці та інші заняття у комплексі спрямовані на формування системних знань та навичок у майбутніх офіцерів.
«Одним із найважливіших елементів є, безперечно, практична складова. Ми намагаємось створити всі необхідні умови, щоб на полігоні, майбутні офіцери ефективно використовували час. Сьогодні курсанти-випускники відпрацювали порядок установки і зняття озброєння і звісно ж виконали бойові стрільби. Спостерігаючи за випускниками, я бачу високу вмотивованість й готовність виконувати поставлені завдання», - зазначив заступник начальника кафедри озброєння і стрільби полковник Володимир Афанасьєв.
Ознайомившись із рішенням старшого начальника та чітко оцінивши ситуацію, курсанти-випускники здійснювали управління вогнем та особисто виконували вправи.
«Протягом навчання ми виїжджаємо в навчальний центр та полігон в Башкірівці для практичного відпрацювання навичок, які опанували в Академії під час теоретичної частини. Звичайно, я хвилювався перед стрільбами, але коли зробив влучний постріл в ціль – одразу відчув впевненість в собі», - розповідає курсант командно-штабного факультету Микола Демянішин.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2018/10/ANG_2094.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2093.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2092.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2089.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2088.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2087.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2086.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2085.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2084.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2083.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2082.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2081.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2066.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2061.jpg)
![](/uploads/2018/10/ANG_2096.jpg)