Команда Національної академії — переможець східної групи чемпіонату ФСТ «Динамо»

08.10.2018 16:35

Нещодавно в легкоатлетичному манежі спортивного комплексу «Динамо» відбулися відбіркові матчі (Східна група) чемпіонату ФСТ «Динамо» України з футзалу серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується міністр внутрішніх справ України.

У турнірі брали участь команди Національної академії Національної гвардії України, Національного університету цивільного захисту України та Харківського національного університету внутрішніх справ.

В результаті наполегливої, безкомпромісної і видовищною боротьби команда Національної академії Національної гвардії України посіла почесне 1 місце. Гвардійці Академії представлятимуть Харків і східний регіон на фінальних змаганнях, які відбудуться 17-19 жовтня 2018 у місті Києві.

«Командний дух та велике бажання вибороти перемогу, до якої хлопці впевнено йшли — все це дозволило нашим курсантам перемогти суперників», - розповідає тренер команди старший лейтенант Олексій Конєв.

Вітаємо наших переможців та бажаємо вдалих ігор у фінальних змаганнях!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ та за матеріалами  dinamo.kharkiv.ua