Національна гвардія – переможець у «Динаміаді-2018» серед правоохоронців

21.10.2018 08:25

Упродовж  2018 року в містах України відбувалися змагання на командну першість комплексних змагань не олімпійських видів спорту серед збірних команд семи правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України та ВНЗ даних відомств.

200 учасників  змагалися у шести видах спорту: легкій атлетиці, гирьовому спорті, поліатлоні, практичній стрільбі, боротьбі Самбо, а 19 жовтня, ще й з футзалу.

За результати боротьби  в усіх шести видів спорту перемогу отримала Національна гвардія  України  у загальнокомандній першості  та Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля – серед навчальних закладів.

Національну гвардію представляли близько 30-ти гвардійців та курсанти Академії НГУ. У результаті підсумків  командної та особистої першості (24 нагороди) Нацгвардія стала чемпіоном та тримала кубок «Динамо». Тоді ж друге місце посіла команда Державної прикордонної служби, а третє – команда Служби безпеки України.

У фінальних змаганнях чемпіонату ФСТ «Динамо» України з футзалу,   збірна команда Національної академії Нацгвардії посіла ІІІ-тє загальнокомандне місце, а кращим нападником турніру став курсант командно-штабного факультету старший сержант Михайло Чумаченко.

Нагороджували й підтримували спортсменів на церемонії вручення кубків заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров, заступник командувача  Національної Гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан, перший заступник голови ФСТ «Динамо» Віктор Корж.

Національна гвардія сьогодні на високому рівні виконує свої функції, що визначені законодавством. Але у той же час, ми приділяємо велику увагу й фізичному розвитку військовослужбовців. Наша сила у єдності. Ця перемога – це насправді командна робота, робота усього колективу, - зазначив командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров, вітаючи спортсменів у стінах Головного управління НГУ.

Серед двохсот спортсменів-учасників «Динаміади-2018» у даних змаганнях брали участь 6 Заслужених майстрів спорту України, 24 –  міжнародного класу, 53 майстри спорту України та 40 кандидатів у майстри спорту.

Прес-служба НГУ

фото Руслана Андрусіва та Олексія Кушніра