На Київському факультеті розпочато мовну підготовку військовослужбовців

23.10.2018 17:07

На базі Київського факультету Національної академії Національної гвардії України розпочались перші курси вивчення іноземних мов серед особового складу військових частин Національної гвардії України.

Військовослужбовці Київського гарнізону Національної гвардії України прибули до факультету для проходження трьохмісячного курсу навчання.

Начальник Київського факультету полковник Дмитро Корнієнко привітав присутніх: «Оскільки, у наш час, більшість військових частин Київського гарнізону обмінюються досвідом із закордонними колегами, можливість покращити свої мовні навички в умовах вищого навчального закладу вкрай важливі. Бажаю вам гарного настрою та наснаги у навчанні».

Учасники вдало пройшли вступні тести та на основі результатів викладачі підберуть кожному військовослужбовцю особисту програму навчання. Таким чином, вже через три місяці до своїх військових частин повернуться гвардійці із достатнім знанням іноземних мов, які готові до комунікації із міжнародними представниками.

«Зважаючи на те, скільки охочих навчатися зібралось за такий короткий термін часу, можна зробити висновок, що вкрай необхідно розширювати цей напрямок підготовки у майбутньому. Основна наша мета – поглиблене вивчення не тільки англійської, а й інших мов, наприклад німецької та французької», - підсумував керівник відділення мовної підготовки майор Іван Ковальчук.

старший солдат Михайло Федорчук,