Військовий капелан провів духовно-просвітницьку бесіду з курсантами Київського факультету

23.11.2018 12:00

Військовий капелан Київського факультету отець Петро Шиндлярський розповів майбутнім офіцерам, як українська православна церква у глибокій скорботі згадує жертв Голодоморів.

Кожен зміг відчути атмосферу тих подій, які пережили наші пращури, дізнатися про історичні факти, зокрема про невинних жертв геноциду. Все це викликало у курсантів  факультету багато роздумів про життя, про минуле, сьогодення і майбутнє.

«Такі тематичні лекції для молодого покоління сприяють вивченню історії України, поширенню інформації про злочини проти людства, збереженню пам’яті про жертв Голодомору, який призвів до багатомільйонних людських втрат», - зазначив отець Петро Шиндлярський.

Спільною молитвою військовослужбовці вшанували загиблих.

«Голодомор 1932–1933 рр. є геноцидом проти українського народу. Боляче за наш народ, що пережив не лише демографічний, а й національний удар. Вірю, молюся, пам’ятаю і запалю свічу – свічу скорботи», - розповів курсант першого року навчання солдат Олександр Дорошенко.

Автор: молодший лейтенант Альона Крижановська,