Командування Академії Нацгвардії вшанували пам'ять жертв голодомору
![](/uploads/2018/11/ANG_8590.jpg)
У Харківській області вшанували пам'ять загиблих внаслідок Голодомору 1932-33 років.
Члени громадських організацій, організацій ветеранів, правоохоронців та звичайних громадян поклали снопи пшениці до монументу жертв Голодомору та вшанували загиблих хвилиною мовчання. У заході взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, місцеві депутати, представники духовенства різних конфесій. Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-лейтенант Сергій Соколовський також приєднався до вшанування та покладання квітів.
Священники відслужили молебень у пам'ять про загиблих. Після цього був презентований музей пам'ять жертв Голодомору, який побудований поблизу меморіального комплексу.
Крім того, сьогодні, тисячі українців зберуться на центральних площах міста, біля пам’ятників жертвам геноциду і о 16:00 проведуть всеукраїнську акцію «Запали свічку» – кожен із співвітчизників може приєднатися до неї залишивши свічку на підвіконні.
До акції пам’яті жертв Голодомору приєдналися понад 70 міст світу.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2018/11/ANG_8669.jpg)
![](/uploads/2018/11/ANG_8662.jpg)
![](/uploads/2018/11/ANG_8651.jpg)
![](/uploads/2018/11/ANG_8646.jpg)
![](/uploads/2018/11/ANG_8645.jpg)
![](/uploads/2018/11/ANG_8643.jpg)
![](/uploads/2018/11/ANG_8640.jpg)
![](/uploads/2018/11/ANG_8639.jpg)
![](/uploads/2018/11/ANG_8601.jpg)
![](/uploads/2018/11/ANG_8598.jpg)
![](/uploads/2018/11/ANG_8675.jpg)