Курсанти Академії опановували практичні навички на занятті з тактики

27.11.2018 16:35

Зі зв'язківцями командно-штабного факультету було проведено практичне заняття з  тактики. Практика в Національній академії Нацгвардії є важливим етапом навчання, в ході якої особовий склад  має можливість закріпити свої знання під час теоретичної  підготовки.

Заняття провів доцент кафедри загальної тактики майор Євген Яковенко.

Протягом заняття, курсанти відпрацьовували до автоматизму норматив посадки та висадки з БТР, КРАЗ, Isuzu на місці та евакуювали пораненого  з БТР.

«Це є досить складним завданням, адже необхідно не лише самому зайняти місце в кузові автомобіля, але й допомогти своєму товаришу. Тому під час виконання цієї вправи ми виховуємо також і відповідальність за свій колектив», - зазначає курсант Олексій Кудринський.

Всі завдання, які стояли перед майбутніми офіцерами, були виконані.

«Такі заняття дуже потрібні курсантам. За допомогою саме таких, практичних занять, на яких можливо все побачити власними очима та є змога самому на практиці відпрацьовувати всі питання і здобувається той самий дорогоцінний досвід», - підсумував майор Євген Яковенко.

Автор: Оксана Войченко