В Академії Нацгвардії обговорили питання участі правоохоронців країни у забезпеченні громадської безпеки

01.12.2018 09:00

В Національній академії Національної гвардії України на командно-штабному факультеті пройшла третя Всеукраїнська науково-практична конференція.

В роботі конференції взяли участь 52 чоловіка, серед яких представники Головного управління Національної гвардії України, Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Військового інституту танкових військ, Українського державного університету залізничного транспорту.

Науковці обговорили низку актуальних питань сьогодення, а саме інформаційне та морально-психологічне забезпечення в Національній гвардії України, порядок застосування частин та підрозділів НГУ під час масових заворушень, застосування правоохоронних органів при охороні громадського порядку і проведенні спеціальних операцій. Учасники конференції навели статистичні дані стосовно загальних заходів, які відбуваються в країні, що направлені на зменшення масових заворушень з тяжкими наслідками.

Між представниками силових відомств відбулась жива дискусія,  під час якої присутні поділилися набутим досвідом службової діяльності підрозділів.

«Сьогодні велика кількість науковців взяла участь в нашій конференції. Як відомо, працівники Національної академії активно займаються дослідженням питань щодо правових і організаційних аспектів служби з охорони громадського порядку. Тож, сьогоднішні роботи учасників стосувалися питань організації взаємодії Національної гвардії України та Національної поліції України під час забезпечення громадської безпеки та підвищенню їх всебічного забезпечення. Ми повинні й надалі рухатись у напрямку співпраці та обміну досвідом», – зауважив начальник кафедри тактики, кандидат військових наук, полковник Євген Башкатов.

Підсумовуючи роботу конференції, її учасники дійшли висновку стосовно того, що проведення подібних наукових заходів беззаперечно сприятиме розвитку забезпечення громадської безпеки в Україні та поліпшенню суспільних відносин у сфері порядку.

Результати роботи конференції рекомендовано до впровадження в навчальний процес Національної академії Національної гвардії  України при викладанні різних дисциплін військової направленості.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ