Психологи 3 оперативної бригади поділилися досвідом з курсантами Академії Нацгвардії
![](/uploads/2018/12/1.jpg)
Перейняти досвід діючих психологів військової частини 3017, ознайомитись з тренінговим містечком та унікальним мобільним центром психологічної підтримки мали можливість курсанти кафедри психології та педагогіки Національної академії Національної гвардії України.
Психологи 3 бригади оперативного призначення спільно з викладачами академії НГУ в рамках навчальної дисципліни «Соціально-психологічний тренінг» провели практичні заняття з елементами тренінгу.
«Ми намагалися поєднати теорію з практичною частиною, бо такий досвід є важливим для майбутньої професійної діяльності. Знання наших курсантів апробовані на практиці, у них була змога не тільки зорієнтуватися і відчути свої власні можливості, а й зрозуміти, що є пріоритетним в роботі військового психолога», - зазначає викладач кафедри психології та педагогіки Олена Кравченко.
Курсантам продемонстрували основні елементи роботи психолога у військовій частині, а саме роботу з психологічними травмами і реабілітацією, а також роботу, направлену на взаємодію та згуртування колективу.
«У рамках тренінгу курсанти ознайомились з елементами професійно-психологічної підготовки військовослужбовців до екстремальних умов в службово-бойовій діяльності та з вправами по відновленню психоемоційного стану особового складу», — коментує начальник відділення психологічного забезпечення військової частини 3017 Валерія Ковінько.
Анастасія Павленко
![](/uploads/2018/12/3.jpg)
![](/uploads/2018/12/5.jpg)
![](/uploads/2018/12/6.jpg)
![](/uploads/2018/12/7.jpg)
![](/uploads/2018/12/8.jpg)
![](/uploads/2018/12/9.jpg)