Новорічна казка для дітей Нацгвардійців
![](/uploads/2018/12/ANG_9568.jpg)
В Національній академії пройшов новорічний ранок для дітей гвардійців та службовців Академії.
Вже доброю традицією стало щороку проводити новорічний ранок для дітей особового складу Національної академії Національної гвардії України. Свято пройшло в центрі культури, біля новорічної красуні-ялинки. Напередодні Нового року, офіцери та курсанти різних підрозділів Академії організували незабутнє свято для дітлахів. На новорічний ранок прийшли батьки зі своїми дітками, святково одягненими в яскраві карнавальні костюми.
Святкова вистава за участі Діда Мороза і Снігуроньки та інших казкових героїв створила святковий настрій всім присутнім. Після вистави вони привітали дітлахів новорічними подарунками.
«Новорічні й різдвяні свята – це дні здійснення мрій, нових сподівань, атмосфери казковості та чуда. Колектив Академії зберігає добрі новорічні традиції. Для хлопчиків і дівчаток організовано свято з концертною розважальною програмою та подарунками. Новорічна казка подарувала святковий настрій та багато позитивних емоцій усім присутнім», – зазначила офіцер відділу по роботі з особовим складом молодший лейтенант Тетяна Радванська.
Гвардійці Академії привітали дітей з наступаючими новорічними та Різдвяними святами, побажали міцного здоров’я, успіхів у навчанні та здійснення всіх мрій. Всі присутні були вражені цікавою виставою та із задоволенням фотографувались на згадку з улюбленими казковими героями.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2018/12/ANG_9744.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9746.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9750.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9752.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_97741.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9796.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9799.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9800.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9822.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9828.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9852.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9740.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9738.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9569.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9593.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9595.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9600.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_96511.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9660.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9679.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9694.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9695.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9704.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9728.jpg)
![](/uploads/2018/12/ANG_9867.jpg)