Курсанти гуманітарного факультету несуть службу у навчальному центрі

09.01.2019 09:36

Вже другий тиждень особовий склад гуманітарного факультету забезпечує несення вартової служби, патрулювання та службу у всіх видах добових нарядів у навчальному центрі Національної академії  Національної гвардії України.

Перед тим, як заступити до несення служби у варті курсанти проходять психологічний, теоретичний та практичний інструктаж під чутким керівництвом офіцерів. Підготовка  відбувається у спеціальних обладнаних місцях, на містечку для практичної підготовки варти, у класі теоретичної підготовки варти та кімнаті психологічного розвантаження.

«Ми - військові, і ми розуміємо, що наш обов’язок - охороняти та обороняти  спокій цивільного населення. Під час несення вартової служби ми набуваємо практичних навичок, які згодом нам знадобляться при подальшому проходженні військової служби. Хоча Новорічні свята ми проводимо не в родинному колі, вони не втратили свого значення, так, як ми знаходимся у колі товаришів по службі»,- зазначив курсант Андрій Фень.

Маргарита Краснокутська,

фото Тараса Тарасенка