В Національній академії розпочалась державна атестація випускників
![](/uploads/2019/01/ANG_1400.jpg)
В Національній академії Національної гвардії України розпочала роботу державна атестаційна комісія. Очолює перевірку заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан.
В методичному кабінеті навчального закладу відбулось перше засідання атестаційної комісії, яка прибула для перевірки знань випускників рівня «магістр».
Нагадаємо, що тривалість навчання для майбутніх офіцерів, які вже мають освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» складає півтора роки. Випуск для них відбудеться одразу після державних іспитів вже 2 лютого цього року.
«Академія, як основоположник військової освіти в Національній гвардії України, випускає офіцерів з освітньою базою, що дозволяє їм ефективно і надалі розвиватися протягом усього періоду проходження служби, постійно самовдосконалюватися і вимагати цього від особового складу», - зазначив начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-лейтенант Сергій Соколовський.
На засіданні секретар комісії полковник Андрій Горбунов оголосив розпорядок роботи комісій, їх склад та довів прізвища військовослужбовців, що претендують на дипломи з відзнакою. Начальники факультетів доповіли про готовність своїх підрозділів та навчально-матеріальної бази до проведення перевірки випускників.
По завершенню засідання комісія розпочала роботу та перевірку знань випускників. Загалом атестація триватиме два тижні і далі на майбутніх офіцерів чекає випуск та передислокація до подальших місць проходження служби у військових частинах Національної гвардії України.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2019/01/ANG_1489.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1490.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1491.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1494.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1504.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1690.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1691.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1693.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1694.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1488.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1479.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1427.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1429.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1430.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1440.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1441.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1442.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1448.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1453.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1463.jpg)
![](/uploads/2019/01/ANG_1695.jpg)