Курсанти Академії ознайомлять школярів Івано-Франківська з діяльністю Національної гвардії (відео)

25.01.2019 15:48

Курсанти гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії, які проходять стажування на посадах офіцерів по роботі з особовим складом у військовій частині Івано-Франківська виявили бажання ознайомити місцеву молодь із діяльністю структури НГУ, її історією та традиціями.

Допомогу у цьому питанні надав Департамент освіти і науки Івано-Франківська на чолі з директором Ігорем Максимчуком, який погодився надати всебічну підтримку та організував тур місцевими школами міста.

Протягом наступних двох тижнів курсанти та офіцери ознайомлять учнів з особливостями сучасної тактичної підготовки, покажуть сучасні бронежилети, амуніцію, елементи захисту рук та ніг. А також розкажуть про особливості навчання та службу у Національній академії Національної гвардії.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ