На Київському факультеті Академії проходять лікарську практику офіцери медичної служби

30.01.2019 13:00

До підрозділу, для проходження інтернатури, прибули слухачі курсу факультету підготовки військових лікарів Української військово-медичної академії.

Харків’янин Олексій Бусяк у 2012 вступив до Харківського національного  медичного університету та Роман Карабін родом з Львівщини, закінчив Національний медичний університет імені О. О. Богомольця. Вони проходили навчання на військовій кафедрі та по випуску отримали військове звання молодший лейтенант запасу.

Наразі хлопці навчаються в Українській військово-медичній академії – вищому багатопрофільному навчальному закладі післядипломної освіти для медиків військових лікувальних закладів, відвідують заняття, вивчають військові дисципліни, практикуються у госпіталях та підрозділах Національної гвардії.

«Під час розподілу я одразу обрав Нацгвардію, адже ця структура досить потужна і стрімко розвивається. Саме тут я бачу своє майбутнє місце роботи. По закінченню навчання я буду начальником або лікарем медичного пункту одного з підрозділів НГУ», - розповів молодший лейтенант Роман Карабін.

Протягом лікарської практики фахівці надаватимуть медичну допомогу особовому складу факультету, підвищуватимуть рівень практичної та професійної готовності до самостійної лікарської діяльності.

автор: лейтенант Альона Крижановська