Випускникам Академії вручили лейтенантські погони (відео)
![](/uploads/2019/02/ANG_3409.jpg)
У Національній академії Національної гвардії України пройшло урочисте вручення офіцерських погонів випускникам, які отримують освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр». Військове звання «лейтенант» отримали 68 новоспечених офіцерів.
Погони випускникам вручили їх начальники, а тим, які закінчили навчання з відзнакою, особисто вдягнув погони начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський.
«У житті кожного офіцера є визначні моменти проходження служби. Одним з таких яскравих моментів і є отримання офіцерських погонів. Всі ви успішно завершили навчання в Академії і вже завтра отримаєте дипломи, а далі вас вже чекає доросле офіцерське життя. Командування Національної гвардії задоволено рівнем підготовки, яку ви отримали в Академії, якістю організації навчання та практичної підготовки і це говорить про те, що війська вже незабаром отримають гідне поповнення. Обов’язково пам’ятайте, що за вашими плечима завжди будуть люди – ваші підлеглі. Піклуйтесь про них і навчайте так, як вчили вас в Академії. Вітаю вас! Будьте гідними офіцерами Національної гвардії України», - привітав випускників генерал-лейтенант Сергій Соколовський.
Вже завтра на молодих лейтенантів чекає випуск, де вони отримають дипломи про закінчення навчання в Академії.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2019/02/ANG_3510.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3502.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3494.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3481.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3447.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3446.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3444.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3440.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3431.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3430.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3428.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3427.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3422.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3419.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3411.jpg)
![](/uploads/2019/02/ANG_3532.jpg)