Військовослужбовці Київського факультету практично відпрацювали вправи з вогневої підготовки

31.01.2019 16:19

На базі стрілецького тиру з офіцерами,  прапорщиками та військовослужбовцями за контрактом пройшли практичні заняття з вогневої підготовки.

Планові стрільби розпочались із доведення заходів безпеки та умов виконання вправ. Військовослужбовці здавали нормативи по збиранню - розбиранню пістолета Макарова для закріплення та підтримання своїх навичок володіння зброєю.  Під час практичного виконання 4 вправи навчальних стрільб, офіцери продемонстрували високий рівень підготовки і проявили найкращі професійні якості.

«Приємно, що військовослужбовці показують добрі результати стрільби, але тренування професійних навичок ніколи зайвим не буде. Постійні практичні стрільби дають впевненість у володінні зброєю – звідси і результат стрільби», - зазначив заступник начальника факультету підполковник Руслан Кізян.

Проведення практичного заняття з вогневої підготовки дозволило в черговий раз підвищити професійні навички військовослужбовців.

автор: лейтенант Альона Крижановська