Військовослужбовці Академії Нацгвардії зустрілися з жінкою-генералом Збройних Сил Канади

20.02.2019 11:10

У Києво-Могилянській бізнес-школі відбулася конференція за участю представників сектору безпеки та оборони України та Збройних Сил Канади. Національну академію Національної гвардії України представили курсанти гуманітарного факультету та підполковник Руслан Мусевич. Від Канадської сторони головним спікером заходу була командувач 2-ї дивізії Збройних сил Канади генерал Дженні Карігнан.

В ході зустрічі представники розглянули питання щодо ролі жінки у силових відомствах Канади та України. Гвардійці Академії ставили безліч питань стосовно жіночого лідерства та викликів, які постають перед жінками-військовими Збройних сил Канади.

«Коли жінки і чоловіки працюють разом на рівних засадах, ми разом можемо досягати кращих результатів. Різноманітність робить нас більш креативними і стійкими», - розповідає бригадний генерал Дженні Карігнан.

Після зустрічі курсанти мали можливість поспілкуватися з делегацією канадських військовослужбовців та прес-секретарем Міністра оборони полковником Вікторією Кушнір.

«Участь у конференції однозначно є корисною і пізнавальною,  вона надала нам можливість дослідити проблеми гендеру та обмінятися досвідом з  канадськими побратимами по ратній праці», - ділиться враженнями курсант Тетяна Проказюк.

автор сержант Христина Бойчук