Запрошення на День відкритих дверей

11.03.2019 10:51

22 березня 2019 року о 12-00 у Національній академії Національної гвардії України відбудеться День відкритих дверей для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів міста Харкова та Харківської області, а також усіх, хто мріє стати курсантом або студентом навчального закладу. На відвідувачів чекає багато корисної та цікавої інформації, виставок та показових виступів.

На плацу навчального закладу присутні побачать виступи підрозділу спеціального призначення, парадного розрахунку з карабінами та шаблями. Виставку сучасної та раритетної техніки, зразки новітнього озброєння, та спеціальної військової форми одягу.

Гостям продемонструють умови проживання та навчання: навчальні класи, їдальню та спальні приміщення, спортивно-тренажерний та вогневий комплекси.

Захід відбудеться за адресою: м. Харків, майдан Захисників України, 3.