Гвардійці Київського факультету ознайомились зі специфікою майбутньої служби

14.03.2019 17:41

Для курсантів першого та третього років навчання проведені практичні заняття за темою «Бойова служба судової варти» на базі Апеляційного суду Київської області.

Набутим практичним досвідом з курсантами поділився начальник групи з організації служби конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних військової частини 3066 підполковник Ігор Морозов. Майбутні офіцери ознайомилися з організацією та виконанням завдань, пов’язаних з охороною підсудних під час судових засідань, відпрацювали ввідні, ознайомилися з особливостями виконання бойових завдань судових варт.

«Такі заняття необхідні, адже вони дають змогу побачити в деталях специфіку майбутньої професії. Я задоволений результатом: кожен курсант застосував набутий теоретичний багаж і показав високу підготовку до виконання завдань за призначенням», - підкреслив старший викладач кафедри службово-бойового застосування підрозділів Національної гвардії України підполковник Руслан Троцький.

автор: лейтенант Альона Крижановська