Гвардійці Київського факультету ознайомились зі специфікою майбутньої служби
![](/uploads/2019/03/IMG_4919.jpg)
Для курсантів першого та третього років навчання проведені практичні заняття за темою «Бойова служба судової варти» на базі Апеляційного суду Київської області.
Набутим практичним досвідом з курсантами поділився начальник групи з організації служби конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних військової частини 3066 підполковник Ігор Морозов. Майбутні офіцери ознайомилися з організацією та виконанням завдань, пов’язаних з охороною підсудних під час судових засідань, відпрацювали ввідні, ознайомилися з особливостями виконання бойових завдань судових варт.
«Такі заняття необхідні, адже вони дають змогу побачити в деталях специфіку майбутньої професії. Я задоволений результатом: кожен курсант застосував набутий теоретичний багаж і показав високу підготовку до виконання завдань за призначенням», - підкреслив старший викладач кафедри службово-бойового застосування підрозділів Національної гвардії України підполковник Руслан Троцький.
автор: лейтенант Альона Крижановська
фото автора
![](/uploads/2019/03/IMG_4975.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4979.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4987.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4996.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_5002.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_5004.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_5007.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_5013.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_5014.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4970.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4968.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4959.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4921.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4922.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4924.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4926.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4933.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4936.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4937.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4941.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_4952.jpg)
![](/uploads/2019/03/IMG_5018.jpg)