Гвардійці Київського факультету запросили на навчання школярів міста та області
![](/uploads/2019/03/1.jpg)
До Київського факультету Національної академії Національної гвардії України завітали школярі старших класів загальноосвітніх шкіл Києва та області.
Показовим виступом учнів вразили курсанти першого року навчання. Вони продемонстрували вправи з рукопашного бою. Школярі під керівництвом офіцерів вирушили на навчальні місця, де їм представили зразки стрілецької зброї та техніки, що є на озброєнні Національній гвардії України, види екіпірування, форменого одягу та засобів зв’язку. Відповідями на усі запитаття щодо вступу став перегляд відеороликів про Академію та про Національну гвардію України.
«Приємно бачити школярів в стінах нашого підрозділу, особливо коли видно їх зацікавленість. Наш підрозділ чекає на молодих людей, які є відповідальними, хоробрими, ініціативними, а також справжніми патріотами України. Саме ці риси сприятимуть успішному виконанню службових обов’язків», - звернувся до учнів заступник начальника Київського факультету підполковник Руслан Кізян.
Офіцери відділу комплектування Головного Управління Національної гвардії України представили присутнім іміджево-інформативну продукцію про навчання на факультеті та Академії.
«Я вдячний за надану мені можливість відчути військову атмосферу, вперше в житті доторкнутися до справжньої зброї. Для себе я розглядаю можливість вступити на навчання до факультету», - поділився враженнями учень одинадцятого класу Андрій Сухомлин.
Автор: лейтенант Альона Крижановська
фото автора
![](/uploads/2019/03/1_59.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_74.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_83.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_85.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_87.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_92.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_96.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_100.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_101.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_57.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_56.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_12.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_351.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_38.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_43.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_44_2.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_471.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_50.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_50_2.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_53.jpg)
![](/uploads/2019/03/1_101_2.jpg)