Майбутні командири підрозділів Нацгвардії мірялися силою під час спортивних змагань

29.03.2019 07:45

На командно-штабному факультеті Національної академії Національної гвардії України пройшли спортивні змагання між курсантськими підрозділами. Гвардійці боролись у змаганнях з естафетного бігу на 100 та 400 метрів, кросу на 1 кілометр, виконували вправи з гирею.

Спершу курсанти випробували себе у змаганнях з бігу, а згодом перейшли до важкої атлетики.

«Гвардійці цікаво та корисно провели час на спортивному майданчику. Змагання додали азарту, а командна гра сприяла злагодженню підрозділів. Вони відчули плече товариша, який буде підтримувати не лише на спортивному майданчику, а й протягом насичених років навчання», - зазначив заступник по роботі з особовим складом командно-штабного факультету полковник Сергій Волошко.

За результатами змагань, місця розподілились наступним чином:

гвардійці курсу № 3 здобули перемогу в бігових вправах на 100 та 1000 метрів. Курсанти курсу № 2 отримали переконливу перемогу  у виконанні вправи з гирею та бігу 400 метрів.

По закінченню змагань, кращі команди та спортсмени були нагороджені грамотами та подяками.

Велику роль під час змагань зіграли вболівальники команд, які активно підтримували бадьорий настрій спортсменів.

Автор Оксана Войченко

Фото Яна Щербина