В Академії обговорили завдання підрозділу, який буде запроваджувати курси НАТО в навчальний процес
У Національній академії Національної гвардії України пройшла зустріч представників відділу євроатлантичної інтеграції з керівником Програми професійного розвитку Україна-НАТО Ове Уруп-Медсеном.
Під час зустрічі присутні обговорили ряд важливих питань, які стосуються подальшого розвитку новоствореного підрозділу.
Наразі основними завданнями на найближчий термін є розробка дорожньої карти функціонування підрозділу, навчання, в тому числі за кордоном, початок організації навчальних модулів та проведення курсів НАТО. Згодом, офіцери відділу самостійно організовуватимуть курси, аналогічні тим, що зараз проводяться в рамках, раніше започаткованої платформи співпраці з офісом зв’язку НАТО.
Для імплементації зазначених питань були обговорені конкретні терміни. До листопада поточного року необхідно підготувати план, який включає в себе цілі та завдання на найближчі три роки. На 2019 рік - основне завдання полягає у підготовці та організації курсів НАТО, у 2020 році планується проведення перших модулів з визначеною аудиторією та залученням міжнародних фахівців.
«Для досягнення цілей та побудови подальших планів необхідно працювати як одне ціле з командуванням Національної гвардії та Академії, представниками Програми професійного розвитку та бути зацікавленим у проведенні змін. Серйозний підхід Академії та Національної гвардії в загальному відображає швидку та ефективну трансформацію підготовки та освіти, що відповідає стандартам НАТО та в подальшому сприятиме оперативній сумісності НАТО. Найголовніше – це власне прагнення України до впровадження сучасної системи підготовки та навчання», - зазначив Ове Уруп-Медсен.
За словами керівника Програми професійного розвитку Україна-НАТО Ове Уруп-Медсена досягти успіху можливо тільки у тому випадку, коли весь колектив об'єднують ідея і мета, до якої усі прагнуть в рівній мірі, розуміючи і підтримуючи один одного.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ