Гвардійці Київського факультету занурилися у традиції та культуру українського народу

17.05.2019 10:00

Військовослужбовці Київського факультету відвідали Національний музей народної архітектури та побуту України – місце, де збережені та відтворені традиції архітектури України, зразки народних промислів і ремесел, дослідження народного мистецтва через відображення історико-етнографічних регіонів нашої держави.

«Щорічно у третій четвер травня українці і друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – свято, присвячене розквіту української культури. Де ще, як не у музеї під відкритим небом, можна настільки глибоко зануритися у нашу культуру. Сьогодні масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: такого їх розмаїття не побачиш ніде. Їдучи столицею приємно дивитись, усі,  і дорослі і діти одягнені у барвисті вишиті сорочки. Вони посміхаються один одному, ідентифікуючи себе як націю», - поділився враженнями курсант другого року навчання сержант Віталій Чайка.

лейтенант Альона Крижановська