Гвардійці Академії привітали малюків у дитячих будинках

05.06.2019 10:04

Військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України традиційно відвідали дитячі будинки міста Харкова.

Так, гвардійці факультету логістики завітали до Харківського обласного дитячого будинку № 2.

Вихованці дитячого будинку підготували святковий виступ спеціально для запрошених гостей – дітлахи танцювали та розповідали вірші. А гвардійці привітали діточок солодощами та розвиваючими іграшками.

За словами курсантки факультету Анастасії Божко, посильна допомога тим, хто її потребує – громадянський обов’язок кожної свідомої людини та незаперечний обов’язок кожного військового правоохоронця.

«Регулярні зустрічі з маленькими діточками стали доброю традицією і приносять радість як малечі, так і військовослужбовцям. Під час наших візитів ми граємося з малечею, проводимо конкурси, спілкуємось», – розповів курсант факультету логістики Богдан Кушнір.

Військовослужбовці командно-штабного факультету відвідали вихованців Обласного спеціалізованого будинку дитини «Зелений гай», в якому всім дітлахам надається медико-психолого-педагогічна реабілітація за індивідуальними програмами. Після спілкування з малечею, курсанти подарували дітям набори солодощів, фрукти та іграшки.

«Малеча закладу із радістю чекає таких зустрічей, оскільки вони дарують нові можливості спілкування, безліч позитивних емоцій. Дуже приємно бачити їх усміхнені обличчя та радісні очі. Саме це є головною винагородою для нас», - розповідає заступник начальника курсу по роботі  з особовим складом командно-штабного факультету капітан Артем Бондаренко.

За словами представників дитячих будинків, подібні зустрічі наповнені радістю, теплом та додають впевненості в тому, що військовослужбовці Академії Нацгвардії небайдужі до підростаючого покоління нашої держави та приймають участь в підтримці малечі.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ