Під час проходження державної атестації з фізичної підготовки випускники Академії Нацгвардії показують високі результати
![](/uploads/2019/06/ANG_9309.jpg)
Одними із основних завдань, які стоять перед випускниками під час здачі іспиту з фізичного виховання та методики фізичної підготовки є перевірка сили, спритності, витривалості та методичних навиків, які є показником роботи курсантів протягом всього навчання.
Іспит із фізичного виховання та методики фізичної підготовки для випускників складається з: підтягування, бігу на 100 м, кросу на 3 км, перевірки знань з методики фізичної підготовки та рукопашного бою.
«Професійний обов’язок і професійна необхідність кожного військовослужбовця - фізична готовність до виконання призначених завдань. Національна гвардія України потребує фізично розвинутих як чоловіків, так і жінок військовослужбовців, тому іспит надає можливість за різними показниками, серед яких швидкість, сила та витривалість визначити готовність майбутніх офіцерів до виконання службово-бойових завдань, - наголосив начальник служби організації спортивної роботи відділу фізичної підготовки ГУ НГУ полковник Андрій Мелешко. – Враження від здачі іспитів курсантами дуже добрі, особливо порадували курсанти підрозділу спецпризначення, адже всі показали відмінний результат. Крім цього, важливо, що випускники, які претендують на диплом з відзнакою, підтверджують свої результати до яких ішли протягом 4-5 років».
Щоб показати високі результати на іспиті, курсанти не припиняють тренуватися з моменту вступу до Академії. Сприяє досягненню позитивних результатів й навчально-матеріальна база Академії в пункті постійної дислокації та навчальному центрі, але основним є наполегливість випускників та бажання показати себе з кращого боку.
«Всі нормативи склав на відмінно, але цьому передував тривалий етап підготовки. Скажімо, протягом всього періоду навчання у нас постійно проводиться зріз із фізичної підготовки, також ми відпрацьовуємо теорію, а курсанти, які бажали покращити свої результати мали можливість тренуватися у вільний від навчання час, - розповів курсант 4-го курсу командно-штабного факультету Олександр Семененко. - Фізична підготовка є невід’ємною складовою військової служби, адже від розвитку таких якостей як витривалість, стійкість та сила підвищується готовність до виконання службово-бойових завдань, що особливо актуально для нас як майбутніх спецпризначенців».
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2019/06/ANG_9591.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9573.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9497.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9487.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9447.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9439.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9420.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9419.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9401.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9377.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9376.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9341.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9340.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9312.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9311.jpg)
![](/uploads/2019/06/ANG_9650.jpg)