новини
55 коробок допомоги для підрозділу НГУ від курсантів Академії
18.03.2024 07:14
![](/uploads/2024/03/AsHkNNHikm.jpeg)
Курсанти-психологи Національної академії Національної гвардії України передали гуманітарну допомогу гвардійцям, які виконують бойові завдання безпосередньо на передовій.
Хлопці та дівчата спакували 55 коробок з допомогою. Продукти харчування, предмети першої необхідності, маскувальні сітки – усе це відправили підрозділу Гвардії наступу «Спартан».
«Допомагати підрозділам на передовій – це наш обов’язок поки ми навчаємось. Ми, намагаємося постійно бути корисними: плетемо сітки, робимо окопні свічки, розпалювачі, передаємо продукти харчування, медикаменти. Тільки об’єднавшись, ми зможемо перемогти», – зазначив сержант Олександр Кандиба.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2024/03/0Bli1Pm_9l.jpeg)
![](/uploads/2024/03/Yw4OfflNJx.jpeg)
![](/uploads/2024/03/RsVJ6pwEew.jpeg)
![](/uploads/2024/03/e2n7QV5PEe.jpeg)
![](/uploads/2024/03/DyNiGke-jN.jpeg)
![](/uploads/2024/03/o7hDFwi59I.jpeg)
![](/uploads/2024/03/UhuezuXM8D.jpeg)
![](/uploads/2024/03/PtMdhN6bWL.jpeg)