На Київському факультеті відзначили День Конституції України

27.06.2019 18:15

Під час урочистого шикування  заступник начальника факультету підполковник Руслан Кізян привітав особовий склад з 23 річницею Дня Конституції, наголосивши, що ця урочиста подіявідкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу.

«Шановні офіцери, курсанти, військовослужбовці за контрактом! Прийняття основного закону є фундаментом закріплення нашої незалежності, самовиявленням українського народу жити у суверенній та соборній державі. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної свідомості, виховують у кожному повагу до Батьківщини. Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам мужності, стійкості, віри у себе та мирного неба», - промовив підполковник Руслан Кізян.

На заході оголосили наказ про заохочення та вручили військовослужбовцям відзнаки, чергові звання та премії.

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові нашої правової держави.

Лейтенант Альона Крижановська