Офіцери Київського факультету провели ефективну профорієнтаційну роботу щодо вступу до навчального закладу

24.09.2019 16:04

Військовослужбовці Київського факультету ознайомили старшокласників Білогородської загальноосвітньої школи № 1 з особливостями професії військового, акцентуючи увагу на перевагах навчання у військовому виші.

«Ви маєте у запасі ще час, щоб зрозуміти, визначитися у виборі конкретної професії, адже тільки оцінюючи власні здібності, бажання, інтереси можна обирати майбутній шлях. Саме для цього ми і завітали до вас сьогодні, щоб розповісти, що по випуску можна стати не тільки студентом, але й курсантом», - відмітила старший офіцер групи по роботі з особовим складом майор Алла Клачко.

Вона розповіла про навчання на факультеті, відповіла на поставлені запитання, також запросила учнів відвідати розташування факультету під час дня відкритих дверей та на власні очі побачити, як проходить навчання, служба та як влаштований курсантський побут.

До уваги школярів були представлені презентаційні відеоролики про навчання в Академії та службу в Національній гвардії України.

Зустріч закінчилася спільним фотографуванням.

лейтенант Альона Крижановська