В Академії відзначили День працівника освіти

04.10.2019 17:45

В Національній академії Національної гвардії України пройшли урочисті заходи з нагоди Дня працівника освіти.

Зі словами привітань виступив т.в.о. начальника Національної академії Національної гвардії України полковник Олег Шабалін.

«Академія Нацгвардії постійно розвивається, інтегрує ефективні методи викладання і все це задля однієї головної мети – виховання покоління офіцерів, які будуть професійними захисниками своєї держави і фахівцями обраної справи», - наголосив полковник Олег Шабалін. – «Наукові здобутки викладачів, якісна підготовка  курсантів та студентів – все це свідчить про те, що рівень освіти у виші постійно підвищує свої якісні показники. Бажаємо Вам постійного творчого натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, щастя і нових досягнень у професії».

Наказом начальника Академії за відповідальне виконання свого професійного обов’язку, збагачення інтелектуального потенціалу здобувачів вищої освіти, педагогічну майстерність та з нагоди святкування Дня працівника освіти 26 працівникам оголошено подяку, 16 викладачів – нагороджені грамотами та 20 – грошовою премією.

Наказом командувача Національної гвардії України за високі досягнення у службовій діяльності, ініціативу, наполегливість, відданість Військовій присязі та Українському народові 4 офіцера Академії відзначені відомчими заохочувальними відзнаками Національної гвардії України.

Урочистості завершилися святковим концертом. Музичні номери та запальні танці присутнім підготували курсанти та студенти Академії, художній колектив ансамблю і танцю «Ассоль» та вихованці вокального колективу «5 стихій».

«Ми дуже цінуємо наших викладачів, і, звичайно, хочемо постійно радувати їх своїми досягненнями як в навчанні, так і в творчій діяльності», – зазначила старший солдат 2 року навчання командно-штабного факультету Оксана Войченко.

Зі святом Вас, шановні освітяни! Міцного Вам здоров’я, щирої радості, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради незалежної України!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ