Комплексні практичні заняття курсантів Київського факультету
![](/uploads/2019/10/1_1.jpg)
У курсантів другого року навчання Київського факультету тривають тижневі комплексні польові заняття на базі Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України.
Протягом занять з курсантами відпрацьовуються практичні питання в рамках з вогневої підготовки, де курсанти виконують метання навчальної імітаційної гранати з окопу, вправи навчальних стрільб зі снайперської гвинтівки Драгунова, автомата та кулемета Калашникова модернізованих.
Крім того, вони відпрацьовують прийоми рукопашного бою та подолання елементів загальновійськової смуги перешкод. Інтегровані заняття, що включають в себе питання бойового забезпечення та загальної тактики проводяться з використанням бойових машин.
«Подібні заняття є важливою, невід’ємною частиною підготовки майбутніх офіцерів. Вони спрямовані на посилення саме практичної складової. Хочу подякувати командуванню та особовому складу військової частини 3070 за сприяння та забезпечення проведення даних занять», - промовив заступник начальника факультету підполковник Руслан Кізян.
«Хочу сказати, що закріплена на тактичному полі теорія дали мені змогу побачити потужність нашої структури та відчути себе ще більш впевненим у бажанні стати офіцером», - поділився думками курсант другого року навчання Анатолій Костецький.
лейтенант Альона Крижановська
![](/uploads/2019/10/1_11.jpg)
![](/uploads/2019/10/1_10.jpg)
![](/uploads/2019/10/1_9.jpg)
![](/uploads/2019/10/1_8.jpg)
![](/uploads/2019/10/1_7.jpg)
![](/uploads/2019/10/1_5.jpg)
![](/uploads/2019/10/1_4.jpg)
![](/uploads/2019/10/1_3.jpg)
![](/uploads/2019/10/1_14.jpg)