На Київському факультеті пройшли урочисті заходи з нагоди Дня працівника освіти

04.10.2019 17:39

На Київському факультеті відсвяткували День працівника освіти. До науково-педагогічних працівників та до усього особового складу підрозділу зі словами привітань звернувся начальник факультету полковник Дмитро Корнієнко:

«Сьогоднішнє свято об'єднує тих, хто відкриває двері до знань, науки, мудрості. Саме завдяки вашій повсякденній праці курсанти стають справжніми фахівцями своєї справи. Щиро дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаємо вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги».

Курсантські підрозділи підготували концертну програму. Піснями, віршами, кумедними сценками та відеороликами  вони вітали викладачів.

лейтенант Альона Крижановська