Курсанти Академії Нацгвардії привітали Харківських призовників

09.10.2019 11:01

У Харкові відправили першу команду призовників, які будуть служити строкову службу в силових структурах України.

Серед новобранців 70 хлопців, які відправились проходити військову службу до Збройних сил України. Призивна кампанія «Осінь-2019» триватиме з жовтня до 31 грудня. План нинішнього призову для Харківської області – 1300 чоловік.

«Я дякую всім призовникам, які приходять у військові комісаріати і висловлюють бажання служити Україні, а також я дякую їхнім батькам за те, що вони підтримали це прагнення своїх дітей. Так, попереду буде чимало труднощів, але винагородою стануть мужній погляд та вміння перемагати», - звернувся до новобранців військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

Участь у заході взяли й курсанти 3 року навчання командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України. Група спецпризначення показала виступ зі зброєю, прийоми дій штурмової групи та продемонструвала індивідуальні виступи.

«Емоції просто зашкалюють! Надзвичайно видовищним був показовий виступ взводу спецназу. Їх сила, мужність надихають захищати нашу рідну державу», – поділився враженнями призовник Дмитро.

Автор статті: солдат Ігор Шепелєв