Гвардійці Академії ознайомили ліцеїстів із особливостями військової професії
![](/uploads/2019/10/ANG_8176.jpg)
Курсанти командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України відвідали ліцей «Правоохоронець», де представили навчальний заклад.
Гвардійці ознайомили ліцеїстів з факультетами та спеціальностями, які існують в Академії, розповіли про вступ та навчання.
Також для майбутніх захисників пройшла виставка зразків форми одягу та екіпіровки та зразків озброєння: пістолетів, автоматів українського виробництва «Форт». З 2014 року курсанти та офіцери регулярно виконують вправи стрільб із пістолетів та штурмових гвинтівок «Форт». Ліцеїсти мали можливість підійти та потримати в руках зброю і детальніше розпитати курсантів про її характеристики.
Що стосується форми одягу, присутнім показали спеціальний комплект для виконання службово-бойових завдань штурмовика, парашутиста, снайпера та патрульного. Кожен комплект оснащений додатковим спорядженням: бронежилетами, розгрузками, тактичними рюкзаками та окулярами.
Ліцеїст Руслан Корнєєв вже визначився з майбутньою професією та вузом. Хлопець збирається вступати до Академії Нацгвардії. Раніше Руслан замислювався над тим, щоб вступити на командно-штабний факультет, а після виступу взводу спецназу остаточно визначився, що хоче спробувати себе також у спецназі.
«З дитинства я мрію бути військовим. Хочу захищати свій народ, свою країну. Люблю коли все справедливо, - зазначив ліцеїст Руслан Корнєєв. -Сьогодні мене вразила потужність Національної гвардії, починаючи з виступів курсантів та завершуючи виставками. Обов’язково спробую вступити до Академії Нацгвардії».
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2019/10/ANG_8509.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8565.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8569.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8575.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8584.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8591.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8613.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8633.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8637.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8638.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8494.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8480.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8177.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8178.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8196.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8214.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8264.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8269.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8316.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8322.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8360.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8366.jpg)
![](/uploads/2019/10/ANG_8642.jpg)