В Академії завершився Вступний курс НАТО, який проводився протягом року
![](/uploads/2019/11/ANG_0059.jpg)
У Національній академії Національної гвардії України завершився фінальний модуль з питань лідерства в рамках Вступного курсу НАТО для курсантів та офіцерів навчального закладу.
Зазначений курс проводиться в Академії за сприяння Програми професійного розвитку Україна-НАТО. В цілому курс складався з чотирьох модулів і був спрямований на вивчення питань публічних виступів, стратегічних комунікацій, ґендеру та лідерства. Всі чотири модулі проходили близько сотні офіцерів оперативно-тактичного факультету, курсантів командно-штабного та гуманітарного факультетів.
Протягом трьох днів учасники модулю з лідерства ознайомились з поняттями креативного лідерства, критичного мислення, вчилися швидко реагувати та приймати рішення.
Заняття, які проводили представники Програми з професійного розвитку Україна-НАТО та Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні (операція UNIFIER) були побудовані на основі майстер-класів, тренінгів і воркшопів.
На фінальній церемонії з вітальним словом до присутніх звернувся начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський: «Вітаю вас із завершенням четвертого і останнього в цьому році модулю. Ми активно впроваджуємо міжнародний досвід у навчальний процес і з відповідальністю ставимося до подальшого розширення співпраці з міжнародними партнерами. Я хочу подякувати усім представникам Програми професійного розвитку та Збройних сил Канади, за те, що допомагаєте нам впроваджувати нові підходи для навчання та виховання майбутніх офіцерів. Ми завжди раді бачити вас у нашому навчальному закладі та чекаємо наступної зустрічі».
За словами організаторів курсу, спільна робота, а саме підготовка слухачів та співпраця носить конструктивний і позитивний характер та веде до зближення відносин між Україною та країнами Євросоюзу.
«Я дуже щасливий бути сьогодні поруч з вами. Приємно бачити таку велику кількість людей, які були залучені до підготовки та проведення курсу. Я завжди кажу, що чим більше ви вкладаєте, тим більше ви отримуєте. Даний курс був більше практичним, ніж теоретичним. Ви не сиділи і слухали лекції, а працювали у групах, намагалися проявити себе та показати свої здібності. Ми сподіваємося, що підштовхнули вас на нові звершення та перспективи, підвищили мотивацію самовдосконалюватися та розвиватися», - звернувся до присутніх керівник Програми з професійного розвитку Україна-НАТО Ове Уруп-Медсен.
Після завершення модулю, усі учасники отримали сертифікати та заохочувальні подарунки від організаторів курсу.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2019/11/ANG_0606.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0610.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0629.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0636.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0639.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0642.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0667.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_06681.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0674.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0692.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0604.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0589.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0585.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0180.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0465.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0473.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0491.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0507.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0516.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0538.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0543.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0571.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0579.jpg)
![](/uploads/2019/11/ANG_0698.jpg)