На Київському факультеті закінчила роботу комплексна група Академії

25.11.2019 05:47

Протягом тижня у підрозділі працювала комплексна група, яка прибула для перевірки та контролю діяльності факультету.

Офіцери на чолі із заступником Національної академії Національної гвардії України полковником Сергієм Мартиненком розпочали свою роботу із заслуховування доповідей заступників начальника факультету та начальників служб про виконану роботу та постановку завдань на наступний рік.

За час перебування комісії у підрозділі було перевірено життєдіяльність факультету, виконання службово-бойових завдань, бойову готовність. Проведено технічний огляд транспортних засобів, перевірку навчально-матеріальної бази, анкетування особового складу, також вечір запитань та відповідей з курсантськими підрозділами та військовослужбовцями роти забезпечення навчального процесу.

«Особовий склад до виконання поставлених завдань готовий. Стан справ у підрозділі задовільний. Виконання обов’язків військовослужбовцями здійснюється на високому рівні. Приємно бачити покращення умов навчання, навчально-матеріальної бази. Помітні зміни, що відбулися протягом року», - зазначив полковник.

лейтенант Альона Крижановська