Перша присяга нацгвардійців на меморіалі Захисників України в Харкові (відео)
![](/uploads/2019/12/ANG_2695.jpg)
Пів сотні солдатів Національної академії Національної гвардії України присягнули на вірність українському народові. Вперше присяга відбулася на меморіалі Захисників України. Всі хлопці восени цього року виявили бажання проходити службу у Нацгвардії.
Привітав новоспечених солдатів начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський, військовий комісар Харківського обласного комісаріату Юрій Калгушкін, голова ветеранської ради Академії полковник у відставці Петро Павлов.
«Урочиста присяга - це важлива подія та відповідальний крок у житті, адже ви починаєте військову службу. Протягом півтора року ви матимете можливість набратися військового досвіду, який обов`язково стане вам у нагоді. Пам`ятайте, що, перш за все, за цей термін ви присвячуєте себе службі українському народові, - наголосив начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський. – Від усього серця вітаю вас із цією знаменною подією, щиро бажаю вам міцного здоров’я, мужності, наснаги та відданості Батьківщині. Нехай вам щастить!».
За місяць перебування в Академії солдати пройшли заняття на навчальних зборах та отримали бойову зброю. Зокрема, юнаки збагатили свій досвід необхідними навичками з тактичної, військово-інженерної, стройової, вогневої та фізичної підготовки.
Віталій Данилюк – один із новобранців осіннього призову, бітбоксер з Кіровоградщини. Національну гвардію вважає найперспективнішою військовою структурою. Саме тому її й обрав. З дитинства знає, що армія – це шлях, який повинен пройти кожен хлопець. Тому, отримавши повістку сказав батькам, що обов’язково піде й відслужить потрібний термін.
«У моїй сім’ї існує традиція – кожен хлопець повинен пройти військовий шлях. Коли прийшов сюди, я зрозумів, що армія – це те, що формує справжнього чоловіка. Армія, як музика повністю змінює людей».
Віталій 2 роки професійно займається бітбоксом. Цьому мистецтву він навчався самостійно за допомогою відеоуроків. Після строкової служби збирається й далі розвиватися у напрямку бітбоксу та має мрію: потрапити на міжнародний батл по бітбоксу та відчути справжній кайф від своєї улюбленої справи.
В подальшому солдати проходитимуть службу в батальйоні забезпечення навчального процесу, хлопців розподілять у три роти: роту забезпечення навчального процесу, роту охорони комендантської служби та автомобільну роту. Солдати виконуватимуть обов’язки водіїв, патрульних, чергових різних видів нарядів.
Після присяги начальник Академії зустрівся з батьками та солдатами і наголосив, що ті хто сумлінно виконуватимуть обов’язки матимуть змогу восени спробувати свої сили під час вступної кампанії до Академії і навчатися аби згодом отримати вже офіцерське звання.
Відділ міжнародних зв'язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2019/12/ANG_2860.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2861.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2880.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2881.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2882.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2889.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2978.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2998.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_3005.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_3008.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_3009.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2787.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2756.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2696.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2697.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2701.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2702.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2703.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2736.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2737.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2738.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2741.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2750.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_2755.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_3010.jpg)