Військовослужбовці Київського факультету приєдналися до акції «Гвардійська родина – тобі Україно»

13.12.2019 17:57

Військовослужбовці Київського факультету Національної академії Національної гвардії України долучилися до акції, метою якої є привітати з Днем святого Миколая дітей зі Сходу.

Курсанти та офіцери факультету зібрали для маленьких українців необхідні речі: подарунки, солодощі, книги, канцелярське приладдя, іграшки, також миючі засоби та засоби гігієни. Подарунки подолають сотні кілометрів і потраплять  до рук, яким так необхідна підтримка  і турбота.

«Сподіваюся, що маленька благодійність від нас принесе дітям радість на свята. Так хочеться, щоб малеча була забезпечена і, найголовніше, у безпеці, щоб посмішки не сходили з їх облич. Ми піклуємось про майбутнє покоління, адже це обов’язок кожного», - розповідає курсант другого року навчання Владислав Круглов.

Варто зазначити, що акція не вперше проходить в межах Національної гвардії України й особовий склад підрозділу завжди із задоволенням долучається до неї.

сержант Лілія Василенко