В Академії Нацгвардії розглянули інноваційні методи навчання
![](/uploads/2019/12/IMG_0001.jpg)
На гуманітарному факультеті Національної академії Національної гвардії України пройшла міжвузівська науково-методична конференція на тему «Інноваційні методи навчання». Організатором заходу стала завідувач кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій Ірина Лисичкіна.
Вона підкреслила, що обмін досвідом між закладами вищої освіти є надзвичайно корисним і сприяє генеруванню нових ідей, оригінальних викладацьких рішень та надихає викладачів на ефективну та цікаву роботу.
У конференції взяли участь викладачі Харківських закладів вищої освіти, зокрема представники Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
В ході роботи конференції учасники розглянули інноваційні методи вивчення мов, обмінялися досвідом застосування інноваційних методів і форм навчання у процесі викладання дисциплін гуманітарного циклу, зокрема англійської, німецької, французької.
«Конференція пройшла на високому науково-методичному рівні, атмосфера була дружньою та теплою. Всі учасники виявили високий рівень зацікавленості та надзвичайний професіоналізм, – зазначила завідувач кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій Ірина Лисичкіна. - Слід відмітити Вікторію Щербину та Мирославу Заботнову за креативні виступи та організацію дискусій щодо актуальних проблем інноваційних методів вивчення мов».
Автор: Людмила Сінна
![](/uploads/2019/12/IMG_0070.jpg)
![](/uploads/2019/12/IMG_0067.jpg)
![](/uploads/2019/12/IMG_0057.jpg)
![](/uploads/2019/12/IMG_0055.jpg)
![](/uploads/2019/12/IMG_0052.jpg)
![](/uploads/2019/12/IMG_0047.jpg)
![](/uploads/2019/12/IMG_0027.jpg)
![](/uploads/2019/12/IMG_0023.jpg)
![](/uploads/2019/12/IMG_0020.jpg)
![](/uploads/2019/12/IMG_0017.jpg)
![](/uploads/2019/12/IMG_0016.jpg)
![](/uploads/2019/12/IMG_0074.jpg)