Військовослужбовці Київського факультету привітали малят з Днем Святого Миколая

20.12.2019 12:00

Військовослужбовці Київського факультету відвідали діток, які мешкають у «Спеціалізованому обласному будинку дитини» міста Боярка.

Зустріч розпочалася зі щирого спілкування. На обличчях дітей були посмішки, а своє задоволення вони висловлювали по-дитячому щиро – танцювали та розповідали  вірші.

Гвардійці підрозділу подарували малюкам іграшки, солодощі, дитяче харчування та необхідні речі.

«Я хочу зізнатись, що отримані сьогодні емоції назавжди будуть гріти мою душу. Ви перевернули мій світогляд. Військовий капелан факультету передав для вас, маленькі янголятка, своє благословіння і освячені хрестики. Нехай святий Миколай подарує вам щасливу долю», - звернувся до дітлахів начальник Київського факультету полковник Дмитро Корнієнко.

Подібні зустрічі ще раз показують, для того, щоб зробити малечу щасливою треба не так вже багато. Головною є щирість, а курсанти, які здійснили таку добру справу, назавжди закарбують цей день в своїй душі.

сержант Лілія Василенко