Гвардійці Академії привітали малюків з Новорічними святами
![](/uploads/2019/12/ANG_7105.jpg)
Напередодні святкування Нового року військовослужбовці Академії Нацгвардії завітали до Міської дитячої поліклініки № 16 та привітали малюків зі святами.
Гвардійці передали представникам лікарні миючі засоби, а для маленьких пацієнтів солодкі та вітамінні подарунки. Військовослужбовці Академії проявили велику турботу та доброчинність, подарувавши цим дітям увагу, любов та ніжність.
«Я задоволений, що для нас це стало доброю традицією - приїжджати та дарувати свою любов дітям. Дуже приємно бачити їхні усміхнені обличчя та радісні очі. Саме це є головною винагородою для нас», - зазначив офіцер відділу по роботі з особовим складом майор Микола Черніченко.
Нагадаємо, що цього тижня військовослужбовці Академії взяли участь у марафоні #Червона_лінія_життя. Офіцери та курсанти здали кров та плазму для дітей з онкологічними захворюваннями у Харківському обласному центру заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма» та Харківському обласному центрі служби крові. Отримані медиками біоматеріали передані до лабораторії і будуть розподілені за потребами пацієнтів.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2019/12/ANG_7107.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_7122.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_7132.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_7135.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_7145.jpg)
![](/uploads/2019/12/ANG_7160.jpg)